....... Mir Se Vini Ne Web Faqen Time .......wellcome

Home
Rreth Meje
Reklama
Muzika
Foto
Forum
Humor Shqip
Lojra
Filma Shqip

 1.                                                  

  Mirė se vini

  www.bibi-net.tk ėshtė themeluar pėr struktura edukacionale, argėtuese, dhe struktura shoqėrore e cila krijon njė atmosfer rreth nesh qė tė bėjmė Shqiptarėt tė njoftuar nė mbarė boten dhe tė bėjmė mė tė lumtur dhe tė ndjehen mė argėtues ,me njė disponim maximal dhe njohėrues. Problemet nuk jan tė mirėseardhur tek ne. Sepse secili person ka dėshir tė gjen Shoqėri dhe tė ketė disponim, dhe tė relaksohet nė Internet. Ne do tė mundohemi nė maximum ti bėjm tė gjitha. Ju flm per mirėkuptim, dėshirojm tė kaloni sa mė mirė. 

                                        

  Lajme
  Ahtisari paraqet propozimin pėr Kosovėn para KS tė OKB-sė
  Kryenegociatori Marti Ahtisari do t’ua paraqesė sot shteteve anėtare tė Kėshillit tė Sigurimit tė Organizatės sė Kombeve tė Bashkuara propozimin e tij pėr zgjidhjen e statusit tė Kosovės. Shpjegimi i dokumentit do tė bėhet nga vetė presidenti Ahtisari , nė njė seancė tė mbyllur. Siē ėshtė bėrė e ditur Ahtisari nė propozimin e tij ka rekomanduar pavarėsi tė mbikėqyrur pėr Kosovėn.
  Zėdhėnėsi i UNOSEK-ut nė Vjenė, Remi Durlo, mė herėt ka thėnė se jozyrtarisht ėshtė pėrmendur data 3 prill kur pėr dokumentin e Ahtisarit do tė mund tė diskutohej nė Kėshillin e Sigurimit. Por, kjo mbetet tė vendoset nga Britania e Madhe, e cila, gjatė muajit prill, ėshtė kryesuese e Kėshillit tė Sigurimit.

  INFO!

                  

                                                                    Dėrgo SMS Gratis '' FALAS ''
                                                                                   
                                                                                         Numri:
                                                                       
                                                                        
                                                                                      Messazhi:
                                                            
    
      
                                                            
        
                                                                           Limiti juaj ėshtė: Pa Limit
       
    
                                                                                  

                                                            
                                                          
    Disa hyrje per te derguar SMS: 
   
                                   Kosov: +37744
                                   Macedoni: +389
                                   Zvicerr: +41
                                   Suedi: +46
                                   Norvegji: +47
                                   Gjermani: +49
                                   YuMobtel: +381
                                   Shqiperi: +355
   
   

       Image

   Luaj njeri e mos u bėn NERVOZ.

    Kurse pėr tė Hyr Online Futu kėtu:

  KYĒU

  mbasi tė hapet faqja ju del kjo:

        

  Pėr tu regjistruar klikoni Click Here , nėse sdoni atėherė vazhdoni duke Klikuar ,, Login as Guest ''

  Regjistrimi ėshtė shume leht dhe falas. Kaloni mirė!

  Dėgjoni MUZIK me Mp3Live. nga AlbaShare.net

                   

  Mė shumė 

  Zanfina Ismaili e ben nje porno? Te pakten keshtu mendon gazeta “Albania”

  Duke lexuar shkrimet ne disa gazeta, rastesisht me bie ne sy nje shkrim i “Albania” i cili mban daten 9 qershor 2006 me titull “Orgji seksuale ne klasat e “petro Ninit”, ku midis te tjerash permendet edhe emri i kengetares Zanfina Ismaili si autore e nje vidoeklipi amator porn.
  Ky eshte fragmenti nga shkrimi:
  Image“Shumica e adoleshentėve kanė celularė tė modeleve tė fundit dhe tė mbushur me filmime porno, ku aktorė janė Inis Gjoni, Zanfina Ismaili apo, mė tė fundit, nxėnėsit e shkollės sė mesme “Petro Nini Luarasi”.
  U cudita,sepse mu duk disi e pabesueshme qe askush nuk kishte shkruar per kete, dhe per me teper,nje lajm i tille po permendej ne nje gazete si “Albania” e cila nuk eshte gazete e llojit tabloid..Mendova se mund te kishin shkruar gabim emrin,por ishte i plote e zeze mbi te bardhe - Zanfina Ismaili.Kerkova ne disa gazeta kosovare ne lidhje me kete lajm…asgje.Ju drejtova disa miqve te mij ne Kosove…shume te qeshura por serisht asgje.Me ne fund vendosa te pyes vete Zanfinen nese kishte dijeni mbi nje lajm te tille qe nuk mu duk aspak i besueshem. Ndoshta po ta njihte disi me mire Zanfinen, gazetarja e shkrimit do ishte menduar dy here per t’ja permendur emrin, per me teper qe kengetarja e njohur studion edhe per drejtesi
  Pergjigjia e Zanfines? Ajo na tregoi se e kishte pare videon qe vitin e shkuar, pasi e kishte njoftuar nje shok i saji dhe i ka bere pershtypje sesi njerzit mund te mendojne se ne video eshte ajo, pasi vajza ne video nuk perngjason me te. “Nuk kam reaguar shume sepse nuk po brengosesha pasi qe nuk e kisha "mizen pas veshit" dhe le te flasin qka te done, shihet mire aty se ajo s’jam une ne fytyre,trup dhe moral pike se pari.Nuk kam nevoje Elbino te bej gjera te tilla qe te fitoj fame, sepse ne Prishtine e dine te gjithe se une jam shume e moralshme dhe gje te tille nuk do te beja asnjehere.” Ka treguar per Albaniac.com, Zanfina.

                                        Orinda Huta eshte “100% SHQIPTARE”

  Ka kohe qe flitet ne Tirane se Orinda Huta ka origjine irlandeze etj biles edhe “Gazeta Shqiptare” publikoi nje shkrim ne lidhje me origjinen e Orindes. Gjate Imagekesaj kohe ne kemi heshtur, pasi deshironim te komunikonim me Orinden per te mesuar me teper rreth vertetesise se ketij lajmi.Per Albaniac ajo dha kete pergjigje:

  “Nuk do te kisha patur deshire te flisja shume per kete ceshtje.Ne ate gazete eshte ekzagjeruar pak me titullin por nuk eshte ashtu sic duket.Une nuk kam marre vesh asgje por kam patur thjesht hije dyshimi dhe meqenese njerezet kishin filluar te flisnin ca si teper per origjinen time une vendosa qe te pranoja ate hije dyshimi, por e verteta qe di une eshte qe jam shqiptare dhe kam dy prinder shqiptar qe i dua shume. Hijet e dyshimit jane hedhur meqenese une shkoj shpesh ne Irland.por une kam dhe motren atje prandaj.Ne gazete nuk e kam pranuar por as nuk e kam mohuar. Thjesht nuk kam dashur te flas me gjere rreth ketij muhabeti.Aq sa fola ishte thjesht qe te mbyllja gojet e njerezve qe po flisnin shume kohet e fundit rreth origjines time.Shpresoj te me mirekuptojne.”

   

          Blero kendon me Shpat Kasapin dhe Genta Ismailin ne albumin e ri.

  Ndersa kete te hene, do prezantoj ne “Select” te Top Channel, videon e tij te re “ Mos me refuzo “ nje bashkepunim me rreperin spanjoll Dekamada, Blero Imagegjithashtu tregon per Albaniac se po pergatitet edhe per albumin e tij te ri,i cili eshte albumi i katert per kengetarin. Per momentin kemi arritur te zbulojme se ne kete album Blero do te kete dy duete shume te rendesishme-nje me Shpat Kasapin dhe nje tjeter me Genta Ismailin.Me pelqen kjo zgjidhje e tij, tani hajde te durojne fansat nga kersheria!

   

      Shpat Kasapi dhe Rovena Stefa mbajne turneun me te madh shqiptar ne Amerike! + datat.

  Sapo kemi mesuar se Shpat Kasapi dhe Rovena Stefa duke filluar nga data 10 mars do te nisin ne Amerike nje turne muzikor i cili konsiston ne gjashte koncerte- ne gjashte shtete, duke perbere keshtu ndoshta, turneun me te madh qe dy artiste te njohur shqiptare kane mbajtur ne Amerike. Hapja e ketij turneu do te behet ne Allentown (Allentaun) te Pensilvanise me 10 mars per te pasuar pastaj me Chicago Image (Cikagon) IL me 17 mars, Warren (Woren) MI me 18 mars, Waterbury (Uoterberi) CT me 23 mars,Boston (MA) me 25 mars dhe perfundon ne nje mbremje shume cool ne Manhattan,NY me 31 Mars. Kjo eshte hera e pare qe Kasapi vjen ne Amerike per koncert, ndersa Rovena Stefa ka qene edhe me pare e ftuar ne aktivitetet e komunitetit shqiptar. Te dy artistet vitin qe shkoi kane publikuar albume te reja, te cilat kane qene nder albumet me te shitur te vitit ne tregun muzikor shqiptar. Se shpejti do ju sjellim edhe me teper informata rreth ketij turneu i cili organizohet prej produksionit amerikan "NYC Art Connection" Albaniac…e ku tjeter?

  Jennifer Lopez ka filluar karierėn e saj me rolin kryesor nė filmin “Selena”, nė audicionin nacional. Popullariteti i kėtij filmi dhe kritikat pozitive tė cilat i ka marrė – e kanė shėndrruar nė aktore tė ēmuar. Pėrveē kėsaj ky rol i ka sjellė dhe globin e artė dhe milionė dollarė. Kėshtu ajo u bė aktorja mė e paguar me prejardhje latinoamerikane. Para kėtij filmi ajo ka pasur disa role me pak rėndėsi dhe nė filma me buxhet tė ulėt.
  Karierėn Show-biznes ka themeluar nė rolet e teatrit dhe filmat mjuzikėll. Suksesi i parė i saj ėshtė fitorja nė festivalin nacional pėr “fly-girl” valltaren Rose Perez. Kjo shėnon hyrjen e saj nė shtėpinė “Fox” dhe nė Holluwood.
  Jennifer Lopez nė vitin 1997 ka hyrė nė 50 femrat mė tė bukura tė magazinit “People”. Roli i saj me rėndėsi ėshtė roli nė trilerin “Gjaku dhe vera” ku luan me Jack Nicholson.
  ”Shtypi i verdhė” gjithmonė ka qenė i interesuar pėr jetėn dhe dashuritė e Lopez. Pas 2 muajsh nga martesa e saj me Ojani Noom, ka shkruar pėr grindjet e saj. Ky ēift u nda pa i mbushur as njė vjet. Pastaj e kanė lidhur edhe me Toni Motola, pronarin e Sony-Records, pastaj me pop yllin latinoamerikan Mark Entoni. Ajo ka pasur lidhje edhe me Puff Daddy.

                                        Genta kerrcenon punojsit e RTK

  Nuk eshte rasti i pare qe artistet te nxehur nga nje lajm i publikuar ne lidhje me ta, kane kercenuar gazetare apo drejtues emisionesh,por nuk prisnim qe Genta te ishte nje prej tyre. Pasi ne nje emision te RTK eshte treguar se Imagenje prej kengeve te saja ka rezultuar e vjedhur , Genta ashtu sic do “bente” cdo artist i mire, merr ne telefon nje prej organizatoreve te ketij emisioni duke leshuar kerrcenime nga me te kendshmet si psh: “Mos dil ne qytet se po te pash do ti caj turinjte!” apo ne menyre me artistike “S’ki me guxu me dal prej shpise se du me te rreh e ta shkyj gojen!” Me ka kenaq fare.Nderkohe pononjsja e RTK i eshte pergjigjur “Vajzo te lutem mos mu drejto me ket’ fjalor” e pasi Genta nuk ka ndaluar i ka mbyllur telefonin. Punonjsit e tjere qe kane qene prezent, ne vend te frikoheshin lol, ja kane plasur gazit.Meqe ra fjala, ju e dini qe eshte kundra ligjit te kerrcenosh dike, apo jo? Go Genta! 50cent ain’t got nuthin’ on you! Chicago represent! Lol


                                          

              

                                    

   
   
  » Home
  » Chat
  » Downloads
  » Video Klipe
  » Contact
          CHAT I SHPEJT

      

  METEO
  Mitrovicė   2   4 ŗC
  Prishtinė   2   4 ŗC
  Gjilan   0   5 ŗC
  Ferizaj   2   4 ŗC
  Prizren   1   5 ŗC
  Gjakovė   1   5 ŗC
  Pejė   1   5 ŗC


  Faqe Lidhse!
  Kosova.de
  RadioPresheva.ch
  Djdoni.com
  OdaChat.com
  Alba-Nights.com
  Hani-Elezit.info
  World-Hackers.cc

   Dėrgo faqen tuaj Kėtu

           IP Addressa juaj !

    My IP Address

   

    

   Faqja

   

  Emisioni ,, Vala Mala Show '' trasmentohet cdo tė Enjte nė ora 20:10 nė RTK ,, Radio Televizioni i Kosoves ''   REPRIZA ēdo tė Diele nė ora: 14:00.

  RTK

  Familja moderne RTK

  TV: E diel, ora 20:10
  online e hėnė

   

  RTK

  Kafeneja jonė RTK

  TV: E hėnė, ora 20:10
  online e martė

  Regjistro nje Email me @AlbaShare.net

            


                                            Humor shqip
  | Mp3 | Download | Horoskopi | Fjalor | Webmaster
                                                               

                                                                © 2006/2007 . All rights reserved.    Build by : Bibi 

                                                                             2 users online

                                                                 

   

aaa