....... Mir Se Vini Ne Web Faqen Time .......wellcome

Forum

Home
Rreth Meje
Reklama
Muzika
Foto
Forum
Humor Shqip
Lojra
Filma Shqip

New posts Kushtet e Perdorimit & Lajmėrime
Kushtet e Perdorimit , tė Forumit
Moderator Moderatoret
26 436 Wed Jan 03, 2007 9:04 pm
MS-DOS View latest post
New posts CN-Security Programme
Ketu do ti gjeni Programet , Programimet qe Publikohen Vetem nga CN-Security Team Prej ne Programe Falas dej ne Programe me Pages Ne Fushat Hacking , Cracking , Computer , Marketing Solution , dhe Security.
Moderator Moderatoret
6 160 Thu Jan 04, 2007 9:33 pm
sela-hack View latest post
New posts Pyetje & Bisedime
Kėtu mund tė pyetni tė Bisedoni tė krijoni temat qė ju interesojnė personazhit juaj.
Moderator Moderatoret
792 5049 Fri Jan 05, 2007 8:23 am
muli View latest post
No new posts RapidShare V.I.P
RapidShare V.I.P , Rapidshare Accounts Valid , Rapishare Program Hyrje Vetem Per RS V.I.P Antare
Moderators Moderatoret, Rapidshare V.I.P
7 131 Sat Nov 25, 2006 1:59 pm
hackerculla View latest post
New posts Webhosting & Uebfaqja e Juaj
ketu do te gjeni Oferta per Webhosting pyetje & Pergjigje ne bashkpunim me veNET-Networks
Moderator Moderatoret
20 96 Thu Jan 04, 2007 2:28 pm
GVFORCES View latest post
No new posts Lidhje Telefonike me Hackerat (Qesharake)
Ketu do te gjeni Lidhjet telefonike ne mp3 qka kemi thirur hackerat reth tan kosoves qesharake shikoni kundershtaret qe folin para pc.
Moderator Moderatoret
3 72 Sun Dec 24, 2006 8:16 pm
MaKaVe|i View latest post

CN-Security Aktivitete Externe
New posts Exploits & Biruca
Kėtu do tė gjeni Exploits me tė Reja nė Skenėn e Undergoundit informata dhe Source tė Birucave reth gati gjith Temave pėr Exploit me Datė tė sakt dhe sqarim pėr funksionin e ti njėashtu keni edhe mundėsi tjera.
Moderator Moderatoret
250 635 Fri Jan 05, 2007 9:08 am
GVFORCES View latest post
New posts Programet Aplikative
Ketu do ti gjeni programet aplikative per sisteme te ndryshme operative.
Moderator Moderatoret
861 1569 Wed Jan 03, 2007 3:46 pm
freenow View latest post
New posts Hacking & Reportazhe
Kėtu mund tė Lajmėroni Webat Servers apo Best defacements - Defacement/Crime Arkivet - Servers Aktivitet e Juaja apo tė Huaja etj.
Moderator Moderatoret
125 1101 Thu Jan 04, 2007 9:42 pm
MS-DOS View latest post
New posts Artikuj & Skedare Te Ndryshme
Ketu do tė gjeni Artikuj nė Lidhje me Temat: * Access Control * Auditing * Chatsystems * Cryptography * Database * Distributed Denial of Service * Groups publications * Hardening & Securing * Hostile Code * ICQ * Intrusion Detection * IRC * Law / Crime * Miscellaneous Articles * Miscellaneous tips'n tricks * Mesime Shqip * Online Privacy * Operating Systems * Password * PowerPoint sheets * Programming * Software Reversing * Spam * Technical Guides * Whitepapers * Movies * MSN Programme * XXX Passwords
Moderator Moderatoret
1192 3058 Fri Jan 05, 2007 9:12 am
GVFORCES View latest post
No new posts DVB Premiere Satelite Hacking
Ketu do te keni mundesi ti postoni apo ti Shkarkoni kodat me te reja per Premiere World Digital Reciever Hex Koda per te Shikuar Premiere falas pa pages apo kanale tjera.
Moderator Moderatoret
8 43 Tue Dec 26, 2006 8:16 pm
GVFORCES View latest post
New posts Tools & Hacking Programe
Ketu do te gjeni Tools ne Lidhje me Temat: * Anonymity & Privacy * Access control * Auditing * Auditing WLANs * Chatsystems * Cryptography * DoS / DDoS * Fingerprinting Utilities * Hardening * Hijackers Detectors and Removers * Honeypots * ICQ * Intrusion Detection * IRC * Network Utilities * Operating Systems * Packet Sniffers * Password * Port Scanners * Remote control tools * Security Auditing Scanners * Software reversing * System Security Management * Utilities * VPN * XML/RSS News Readers * Video Security
Moderator Moderatoret
282 1320 Thu Jan 04, 2007 3:55 pm
cv-security View latest post
New posts Hacking Videos & Security
Ketu mund te gjeni Njeashtu edhe te Postoni Video File apo Flash Video File Reth temes Hacking.
Moderator Moderatoret
37 253 Thu Jan 04, 2007 2:47 pm
ajvollju View latest post